[Z] Žádost o admina

Zde si můžete požádat o admina a stát se tak jedním z nás.
Zamčeno
grizzly_CZ
Nováček
Nováček

pon led 21, 2019 4:24 pm

Nick na TS3: grizzly

*URL ID: +S93SmTuPFwhHkQLJeI8D2JW088

Věk: 14

Bany, které jsem obdržel na portálu CzechPlay: žádné

Něco o mně: Ahoj jmenuji se Jan, je mě 14 let. Hraju airsoft, baseball, a jsem horolezec. Ve volném času jsem na PC.

Proč právě já: Jsem člověk který rád pomáhá ostatním tak mě na padlo proč jim nepomáhat i na TS3 a být víc užitečný.

Jakou mám praxi s TS3: Room udělat umím, ban dokážu taky dát, další věci taky udělám.

Případné poznámky: žadné
PatasCZ47
Vedení CzechPlay.cz
Vedení CzechPlay.cz

pon led 21, 2019 4:34 pm

Trošku víc se rozepiš v bodech "Proč právě já" a "Něco o mně"

Potom uvidím co s tebou

Čeká se
Obrázek
Obrázek
Obrázek
grizzly_CZ
Nováček
Nováček

pon led 21, 2019 5:19 pm

Něco o mně: Ahoj jmenuji se Jan, je mě 14 let. Hraju airsoft, baseball, a jsem horolezec. Ve volném času určitě nesedím doma na PC nevím co si o mě myslíte😊. V horolezení jsem se dostal až do finále ČR pro školy ale mel jsem 7d sundanou sádru na noze takže jsem toho moc nevylezl. Dřív jsem hrál PUBG turnajově ale po čase jsme se nějak rozpadli protože 2 lidi moc už nehráli.

Proč právě já: Jsem člověk který rád pomáhá ostatním tak mě na padlo proč jim nepomáhat i na TS3 a být víc užitečný. Rád poznávám nové lidi. A chci být adminem protože mě strašně štve když někdo děla něco co je zakázané.
grizzly_CZ
Nováček
Nováček

pon led 21, 2019 5:38 pm

grizzly_CZ píše:
pon led 21, 2019 5:19 pm
Něco o mně: Ahoj jmenuji se Jan, je mě 14 let. Hraju airsoft, baseball, a jsem horolezec. Ve volném času jsem na PC . V horolezení jsem se dostal až do finále ČR pro školy ale mel jsem 7d sundanou sádru na noze takže jsem toho moc nevylezl. Dřív jsem hrál PUBG turnajově ale po čase jsme se nějak rozpadli protože 2 lidi moc už nehráli.

Proč právě já: Jsem člověk který rád pomáhá ostatním tak mě na padlo proč jim nepomáhat i na TS3 a být víc užitečný. Rád poznávám nové lidi. A chci být adminem protože mě strašně štve když někdo děla něco co je zakázané.
godless
Manažér
Manažér

pon led 21, 2019 5:57 pm

Prozatím zamítnuto. Prokaž snahu, třeba někomu můžeš pomoct. Za týden si požádej znovu, trošku tu přihlášku víc rozveď.
Zamčeno